Technologická konzultace

Pomůžeme vám najít nejlepší nástroje a technologie, které splní vaše marketingové a prodejní cíle, včetně marketingové automatizace, prodejní technologie, technologie webových stránek, datové a analytické technologie a technologie služeb.

technologicka konzultace

 

marketing technnology

 

Marketingové technologie

Personalizace, automatizace, gamifikace, slova, která jsou skloňována stále častěji a je třeba je brát na zřetel, pokud chcete uspět v dnešním digitálním světě. Pomůžeme vám najít ty správné marketingové technologie a společně je zasadíme do vaší marketingové strategie. Soustřeďte se na svoje podnikání a technologie nechte na nás. Rádi Vám pomůžeme se rychle zorientovat.

Prodejní technologie

I v B2B prodeji se dnes bez technologií jen těžok obejdete. Správné prodejní technologie vám pomohou generovat více kvalitních leadů, spravovat informace o svých zákaznících, zrychlují prodejní procesy a šetří čas s analýzou a a vyhodnocováním úspěšnosti každého vašeho prodejce. Mluvíme o CRM, prospetingu, sekvencích, reportech, live chatu, email trackingu a dalších technikách a možnostech, které můžete klidně dnes začít používat i vy a začít růst.

obchodni technologie

 

hubspot trenink a setup

 

Hubspot setup a trénink

Nabízíme kompletní sadu technického  nastavení a možností školení, které vám pomohou maximalizovat výsledky při používání platformy Hubspot. Ať už jste na platformě nováčkem, nebo dlouhodobý uživatelem, který se snaží zlepšit si svou taktiku. Jako Hubspot partner máme pro každého něco a rádi Vám pomůžeme posunout na další úroveň své znalosti, možnosti využití nebo inbound strategie.

Pomůžeme vám dosáhnout i na vaše marketingové a obchodní cíle

Domluvit schůzku

Často kladené otázky

Velkou většinu našich služeb získáte v našem měsíčním balíku služeb. Balík je založený na potřebách klienta a z toho vychází i množství potřebných hodin. Minimální měsíční spoulpráce je o objemu 20h, kdy jsme schopni zajistit růst vašeho projektu.

  • Hodinová sazba je 1200 Kč bez DPH

Náš servis je zaměřený na vás! Vaše potřeby jsou pro nás priorita, růstovou strategii stavíme s jediným cílem: Nakopnout vaše podníkání a pomoct vám dosáhnout na vaše cíle a překonat výzvy.

Žádné dlouhodobé závazky. Věříme, že musíme neustále dokazovat svou hodnotu.

Je důležité, abychom pochopili cíle, které naši klienti chtějí dosáhnout. Úspěch nevypadá stejně pro každého klienta. Náš tým proto na začátku každého měsíce zkontroluje hlavní klíčové ukazatele výkonnosti, aby stanovil krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle a priority a související hodnoty. Náš postup podávání zpráv na konci každého měsíce se zaměřuje na to, zda byly tyto standardy splněny.