Správa sociálních účtů

Sociální média se stala nedílnou součástí životů našich i našich zákazníků. Ať už jste B2B nebo B2C je velmi pravděpodobné, že vaši potenciální zákazníci, partneři nebo zaměstnanci sociální sítě používají. Zde je prostor pro vás, být jim nablízku, komunikovat a vytvářet nová spojení. Pomůžeme vám tuto komunikaci nejen vymyslet a nastavit, ale také ji udržet a naplnit vaše očekávání.

Sítě, které spravujeme:

logo_Facebook logo_Linkedin logo_Instagram logo_Youtube

LP_grafika_social

 

automatizace marketing a obchod

 

Výkonnostní kampaně

Reklamy na Facebooku nebo Linkedinu jsou skvělým zdrojem návštěvnosti pro váš webový projekt. Dynamické reklamy jsou zase výborným remarketingovým nástrojem pro e-shopy a nárůst konverzí a Lead gen reklamy jsou zase zajímavou možností pro B2B. Reklama na sociálních sítích je přesně cílená, výkonná a levnější než jiné platformy. Pomáháme klientům z Facebooku, Linkedinu a Instagramu vymačkat maximum a pomůžeme i vám sociální sítě správně zacílit a využít ve svůj prospěch.

Výsledky naší práce

Socialni_marketing_Factcool.cz-2

 

Factcool.com

Jednomu z největších, původem slovenským eshopem s oblečením Factcool.com jsme pomohli formou důkladné dvou měsíční analýzi a testování možností výkonnostních kampaní na Facebooku optimalizovat využití vynakládaných prostředků:

PNO: - 25 %

Cena za konverzi: - 22,5 %


 

Socialni_marketing_iPouzdro.cz

 

iPouzdro.cz

iPouzdru pomáháme podporovat prodej pomocí zapojení výkonnostních kampaní na Facebooku s krásnými výsledky při převzetí a optimalizaci účtu jsme za první 3 měsíce spolupráce zlepšili:

PNO: o 184 %

ROAS: o 180 %

 

 

 


 

Socialni_marketing_Truhlikov.cz

 

Truhlíkov.cz

Správa sociálních sítí Facebook a Instagram už déle jak 4 roky. Truhlíkovu pomáháme vymačkat ze sociálních sítí maximum, jak podporou prodeje pomocí výkonnostních kampaní, tak správou obsahu, zapojení sítě a community managementu.

Chci být další

Proč sociální média s námi?

  1. Mnohaletá zkušenost s možnostmi a nástroji.
  2. Orientace a přehled v novinkách a možnostech.
  3. Jsme zaměřeni na dosažení stanovených cílů.
  4. Naše služby mají přesah! Společnostem z různých oborů pomáháme i v jiných segmentech marketingu a obchodu.
  5. Jsme normální, dá se s námi domluvit a sociální sítě a jejich možnosti nás baví, ale hlavně nás baví pomáhat společnostem.

LP_grafika_growbetter

 

zpetna vazba eshop

 

Pro koho jsou naše služby vhodné

Správu sociálních zajišťujeme jak pro eshopy s obraty v desítkách milionů, tak i pro B2B společnosti, kterým dává smysl sociální sítě používat.

Pojďme se nejdříve klidu pobavit o vašich očekáváních a my Vám poradíme, jestli to smysl dává nebo ne.

Pomůžeme vám využít sociální sítě na maximum. Pojďme se pobavit, jak to uděláme.

Domluvit schůzku

Často kladené otázky

Pokud máte zájem o správu sociálních sítí, nejdříve se spolu pobavíme a následně vám navrhneme možnosti spolupráce. Máme rádi, když to dává smysl na obě strany a proto navrhujeme velmi často pilotní spolupráci na 3 nebo 6 měsíců, kde si vyzkoušíme vzájemnou spolupráci.

  • Hodinová sazba je 1200 Kč bez DPH

Náš servis je zaměřený na vás! Vaše potřeby jsou pro nás priorita, strategie stavíme s jediným cílem: Nakopnout vaše podníkání a pomoct vám dosáhnout na vaše cíle a překonat výzvy.

Žádné dlouhodobé závazky. Věříme, že musíme neustále dokazovat svou hodnotu.

Je důležité, abychom pochopili cíle, které naši klienti chtějí dosáhnout. Úspěch nevypadá stejně pro každého klienta. Náš tým proto na začátku každého měsíce zkontroluje hlavní klíčové ukazatele výkonnosti, aby stanovil krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle a priority a související hodnoty. Náš postup podávání zpráv na konci každého měsíce se zaměřuje na to, zda byly tyto standardy splněny.