Kampaně generování leadů

Pomůžeme dát vašim anonymním návštěvníkům webových stránek jména ve vaší databázi. Zajistíme růst vaší databáze o kontakty, které vaše služby a produkty zajímají. Pomocí strategie a technologií můžete se svými potencionálními zákazníky komunikovat ve správný čas, o správných věcech a na správném místě.

kampane_generovani_leadu

 

poutání pozornosti

 

Poutání pozornosti

Pomůžeme vám vytvořit unikátní obsah, který bude poutat pozornost zájemců o vaše služby a produkty. Obsah, který jim pomůže pochopit hodnotu vašeho podnikání a pomocí edukace potencionálních zákazníků jim být na blízku po celou dobu jejich zákaznické cesty.

Optimalizace konverzního poměru

Pomůžeme vám zlepšit celkový výkon vašeho webu pomocí optimalizace konverzního poměru a dalších klíčových ukazatelů. Konverzní poměr je komplexní záležitost a pro každý projekt unikátní. Podíváme se všechny vstupující aspekty, navrhneme strategii a pomocí technologií, testování a optimalizace vám pomůžeme generovat více leadů a vydělávat více.

optimalizace_konverzniho_pomeru-1

 

ecommerce_marketing

 

eCommerce marketing

Pomůžeme s růstem vaší databáze a prodejů. Zefektivníme váš eshop marketing napříč všemi kanály. Pomůžeme vám personalizovat a komunikovat se svými zákazníky efektivně a vytvoříme kampaně zaměřené na retenci a budování vztahu s vašimi zákazníky.

SEO a organická návštěvnost

Dodržení správných zásad SEO je nutným předpokladem pro generování organické návštěvnosti pomocí obsahu. Pomůžeme Vám nastavit a dodržet tyto zásady tak, aby byly vaše webové stránky co nejlépe hodnocené pro vyhledávání. Našim cílem bude dostat vaše webové stránky na správná klíčová slova na první stránky výsledků ve vyhledávání. Díky tomu bude růst vaše organická návštěvnost.

SEO a organická návstevnost

 

CRM setup a nastaveni

 

CRM setup

Customer realationship management, neboli všechny informace o vašich zákaznících na jednom místě. Jinak by to ani být nemělo, stejné informace pro marketing, prodej i servis jsou základním předpokladem úspěšné Inbound marketingové komunikace. Pomůžeme Vám nastavit a využít nástroj CRM na maximum za použití “best practise”. Pracujeme pouze s HubSpot CRM.

Pomůžeme vám dosáhnout i na vaše marketingové a obchodní cíle

Domluvit schůzku

Často kladené otázky

Velkou většinu našich služeb získáte v našem měsíčním balíku služeb. Balík je založený na potřebách klienta a z toho vychází i množství potřebných hodin. Minimální měsíční spoulpráce je o objemu 20h, kdy jsme schopni zajistit růst vašeho projektu.

  • Hodinová sazba je 1200 Kč bez DPH

Náš servis je zaměřený na vás! Vaše potřeby jsou pro nás priorita, růstovou strategii stavíme s jediným cílem: Nakopnout vaše podníkání a pomoct vám dosáhnout na vaše cíle a překonat výzvy.

Žádné dlouhodobé závazky. Věříme, že musíme neustále dokazovat svou hodnotu.

Je důležité, abychom pochopili cíle, které naši klienti chtějí dosáhnout. Úspěch nevypadá stejně pro každého klienta. Náš tým proto na začátku každého měsíce zkontroluje hlavní klíčové ukazatele výkonnosti, aby stanovil krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle a priority a související hodnoty. Náš postup podávání zpráv na konci každého měsíce se zaměřuje na to, zda byly tyto standardy splněny.