Nárůst návštěvnosti

Návštěvnost je základním předpokladem růstu vašeho eshopu. Pomůžeme vám získat nejen návštěvnost pomocí organického vyhledávání, výkonnostních kampaní Google a Seznam, nebo remarketingu/retargetingu ale hlavně pro váš eshop pomůžeme získávat tu správnou návštěvnost, tu kterou společně přetvoříme ve vaši databázi a spokojené vracející se zákazníky.

navstevnost eshop

 

rust databaze eshop

 

Růst databáze

Proces sbírání potenciálních zákazníků do vaší databáze je první ze základních kroků úspěšného růstu vašeho eshopu a celého podnikání. Návštěvníci, kteří chodí na vaše stránky, nejsou všichni připraveni nakoupit, ale rádi se dozví víc informací nebo získají něco, co je může zajímat a ideálně posunout v nákupním cyklu. Vždy ale záleží, v jaké fázi nákupního cyklu se nacházejí. Pomůžeme vám vytvořit strategii růstu databáze a navázat na na ní úspěšnou komunikací, zakončenou prodejem.

Domluvte si eCommerce konzultaci

eCommerce koluje v našich žilách už velmi dlouho. Máme bohaté zkušenosti nejen s eCommerce marketingem, ale také s řízením eshopů a jejich posouváním k vytyčeným cílům. Dokážeme Vám velmi dobře pomoci uvědomit si, na co se soustředit, kde jsou vaše mezery, jaké technologie Vám mohou pomoci a jak naskočit na vlnu úspěchu.

Domluvte si eCommerce konzultaci, která vám pomůže přiblížit se svým cílům, konzultaci, ze které odejdete plní nových podnětů a nápadů, jak svůj eshop posunout a vytvořit z něj špičku ve svém oboru.

Domluvit schůzku

ecommerce konzultace-1

 

Retence a opakovaná spotřeba

Opakovaná spotřeba a retence vašich zákazníků. Sen každého eshopaře. Není náhoda, že jak se říká, “dobří holuby se vracejí”. Za vracejícím se zákazníkem je spousta dřiny, v první řadě musí být váš zákazník spokojeny, pak musíte komunikovat správné nabídky, na správném místě, a hlavně ve správný čas. Pomůžeme vám vytvořit větší podíl vracejících se zákazníků pomocí chytrých kampaní a automatizace marketingu. Investujte tam, kde můžete získat nejvíc, pomůžeme vám vytvořit eCommerce marketingovou strategii.

retence opakova spotreba eshop_

 

zpetna vazba eshop

 

Zpětná vazba a budování vztahu

Informace, které můžete získat od svých aktuálních zákazníků, pro vás mohou mít obrovskou hodnotu a mohou posouvat vaše produkty nebo služby na úplně jinou zákaznickou úroveň. Pomůžeme vám vytvořit chytré kampaně na sběr důležitých informací a práci s nimi, pomůžeme vám tyto informace vyhodnocovat a zjisti proč zákazníci vaše služby používají a co jim přináší. Pomůžeme vám také z vašich zákazníků vytvořit promotéry vaší služby a postavit váš marketing na úspěchu vašich zákazníků a vašem řešení.

Pomůžeme vám dosáhnout i na vaše marketingové a obchodní cíle!

Domluvit schůzku