Nárůst návštěvnosti

Návštěvnost je základním předpokladem růstu vašeho eshopu. Pomůžeme vám získat nejen návštěvnost pomocí organického vyhledávání, výkonnostních kampaní Google a Seznam, nebo remarketingu/retargetingu ale hlavně pro váš eshop pomůžeme získávat tu správnou návštěvnost, tu kterou společně přetvoříme ve vaši databázi a spokojené vracející se zákazníky.

navstevnost eshop

 

rust databaze eshop

 

Růst databáze

Proces sbírání potenciálních zákazníků do vaší databáze je první ze základních kroků úspěšného růstu vašeho eshopu a celého podnikání. Návštěvníci, kteří chodí na vaše stránky, nejsou všichni připraveni nakoupit, ale rádi se dozví víc informací nebo získají něco, co je může zajímat a ideálně posunout v nákupním cyklu. Vždy ale záleží, v jaké fázi nákupního cyklu se nacházejí. Pomůžeme vám vytvořit strategii růstu databáze a navázat na na ní úspěšnou komunikací, zakončenou prodejem.

Domluvte si eCommerce konzultaci

eCommerce koluje v našich žilách už velmi dlouho. Máme bohaté zkušenosti nejen s eCommerce marketingem, ale také s řízením eshopů a jejich posouváním k vytyčeným cílům. Dokážeme Vám velmi dobře pomoci uvědomit si, na co se soustředit, kde jsou vaše mezery, jaké technologie Vám mohou pomoci a jak naskočit na vlnu úspěchu.

Domluvte si eCommerce konzultaci, která vám pomůže přiblížit se svým cílům, konzultaci, ze které odejdete plní nových podnětů a nápadů, jak svůj eshop posunout a vytvořit z něj špičku ve svém oboru.

Domluvit schůzku

ecommerce konzultace-1

 

Retence a opakovaná spotřeba

Opakovaná spotřeba a retence vašich zákazníků. Sen každého eshopaře. Není náhoda, že jak se říká, “dobří holuby se vracejí”. Za vracejícím se zákazníkem je spousta dřiny, v první řadě musí být váš zákazník spokojeny, pak musíte komunikovat správné nabídky, na správném místě, a hlavně ve správný čas. Pomůžeme vám vytvořit větší podíl vracejících se zákazníků pomocí chytrých kampaní a automatizace marketingu. Investujte tam, kde můžete získat nejvíc, pomůžeme vám vytvořit eCommerce marketingovou strategii.

retence opakova spotreba eshop_

 

zpetna vazba eshop

 

Zpětná vazba a budování vztahu

Informace, které můžete získat od svých aktuálních zákazníků, pro vás mohou mít obrovskou hodnotu a mohou posouvat vaše produkty nebo služby na úplně jinou zákaznickou úroveň. Pomůžeme vám vytvořit chytré kampaně na sběr důležitých informací a práci s nimi, pomůžeme vám tyto informace vyhodnocovat a zjisti proč zákazníci vaše služby používají a co jim přináší. Pomůžeme vám také z vašich zákazníků vytvořit promotéry vaší služby a postavit váš marketing na úspěchu vašich zákazníků a vašem řešení.

Pomůžeme vám dosáhnout i na vaše marketingové a obchodní cíle!

Domluvit schůzku

Často kladené otázky

Velkou většinu našich služeb získáte v našem měsíčním balíku služeb. Balík je založený na potřebách klienta a z toho vychází i množství potřebných hodin. Minimální měsíční spoulpráce je o objemu 20h, kdy jsme schopni zajistit růst vašeho projektu.

  • Hodinová sazba je 1200 Kč bez DPH

Náš servis je zaměřený na vás! Vaše potřeby jsou pro nás priorita, růstovou strategii stavíme s jediným cílem: Nakopnout vaše podníkání a pomoct vám dosáhnout na vaše cíle a překonat výzvy.

Žádné dlouhodobé závazky. Věříme, že musíme neustále dokazovat svou hodnotu.

Je důležité, abychom pochopili cíle, které naši klienti chtějí dosáhnout. Úspěch nevypadá stejně pro každého klienta. Náš tým proto na začátku každého měsíce zkontroluje hlavní klíčové ukazatele výkonnosti, aby stanovil krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle a priority a související hodnoty. Náš postup podávání zpráv na konci každého měsíce se zaměřuje na to, zda byly tyto standardy splněny.