Nárůst návštěvnosti

Návštěvnost je základním předpokladem růstu vašeho eshopu. Pomůžeme vám získat nejen návštěvnost pomocí organického vyhledávání, výkonnostních kampaní Google a Seznam, nebo remarketingu/retargetingu ale hlavně pro váš eshop pomůžeme získávat tu správnou návštěvnost, tu kterou společně přetvoříme ve vaši databázi a spokojené vracející se zákazníky.

poutání pozornosti

 

kampane_generovani_leadu

 

Kampaně generování leadů

Pomůžeme dát vašim anonymním návštěvníkům webových stránek jména ve vaší databázi. Zajistíme růst vaší databáze o kontakty, které vaše služby a produkty zajímají. Pomocí strategie a technologií můžete se svými potencionálními zákazníky komunikovat ve správný čas, o správných věcech a na správném místě.

Lead Nurturing

Pomůžeme vám vytvořit kampaně, které budou budovat vztah vaší společnosti s vašimi potenciálními zákazníky. Pomůžeme vám být v centru jejich dění ve správnou chvíli. Pomůžeme vám díky chytrým kampaním zájemce o vaše služby připravit ke koupi a doručit velmi kvalitní leady.

lead_nurturing_kampane

 

CRM setup a nastaveni

 

CRM implementace, setup

Customer realationship management, neboli systém na zprávu a efektivní kontrolu nad všechny informace o vašich zákaznících na jednom místě. Jinak by to ani být nemělo, stejné informace pro marketing, prodej i servis jsou základním předpokladem úspěšné Inbound marketingové strategie. Pomůžeme Vám nastavit a využít CRM software na maximum napříč vaší společností. Používáme HubSpot CRM, protože je zdarma a vám to doporučujeme také.

Pomůžeme vám dosáhnout i na vaše marketingové a obchodní cíle

Domluvit schůzku

Často kladené otázky

Velkou většinu našich služeb získáte v našem měsíčním balíku služeb. Balík je založený na potřebách klienta a z toho vychází i množství potřebných hodin. Minimální měsíční spoulpráce je o objemu 20h, kdy jsme schopni zajistit růst vašeho projektu.

  • Hodinová sazba je 1200 Kč bez DPH

Náš servis je zaměřený na vás! Vaše potřeby jsou pro nás priorita, růstovou strategii stavíme s jediným cílem: Nakopnout vaše podníkání a pomoct vám dosáhnout na vaše cíle a překonat výzvy.

Žádné dlouhodobé závazky. Věříme, že musíme neustále dokazovat svou hodnotu.

Je důležité, abychom pochopili cíle, které naši klienti chtějí dosáhnout. Úspěch nevypadá stejně pro každého klienta. Náš tým proto na začátku každého měsíce zkontroluje hlavní klíčové ukazatele výkonnosti, aby stanovil krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle a priority a související hodnoty. Náš postup podávání zpráv na konci každého měsíce se zaměřuje na to, zda byly tyto standardy splněny.